MÖBLER / Bord / Salongsbord 10123008
nr 1012 3008
Salongsbord
Kakelplattor, rokokostil, längd: 77 cm, djup: 63 cm, höjd: 70 cm, Motiv från Husqvarna, 1935
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:40:06
17/1 15:22:08